Seniori poraženi na Krku

Napisao/la  Datum: 06.12.2018.

Seniori Rovinja poraženi su na gostovanju na Krku od istoimenog protivnika rezultatom 77:69.

Rovinjci su dobro otvorili utakmicu te uz raznovrsnu igru na prvu pauzu otišli sa 4 koša prednosti. U drugoj dionici domaćini ubacuju u brzinu više te preko svojih prvih perjanica Krešica i Karabajića rade velike probleme obrani Rovinjaca, te se na poluvrijeme odlaze sa 8 pogodaka prednosti.

U nastavku KK Rovinj kreće na sve ili ništa međutim domaćini zadržavaju prednost do ulaska u posljednju dionicu.

U posljednjoj četvrtini gosti dolaze do zaostatka od 4 poena međutim iscrpljenost smanjenom rotacijom igrača uzima danak te nakon tehničke pogreške i isključenja zbog 5 prekršaja izlazi iskusni Zorić i tu se ekipa odvaja i sigurno drži prednost do kraja susreta.

Čestitamo ekipi Krka na zasluženoj pobjedi jer nedostatak ozlijeđenih Šturmana i Cupača, te zbog obaveza ne prisutnih Soline i Blaževića je bio prevelik za ostvarivanje boljeg rezultata na ovom tradicionalno teškom gostovanju