Seniori doživjeli prvi ovosezonski poraz

Napisao/la  Datum: 04.11.2019.

Uz neigranje Koljanina i Banka, prvi ovosezonski poraz doživjeli su seniori Rovinja koji su u sklopu 4. kola Druge hrvatske košarkaške lige zapad, na svom parketu ugostili košarkaše Kraljevice od kojih su poraženi rezultatom 67:75.

Unatoč vodstvu kroz čitavu utakmicu i do +15 razlike, seniori Rovinja u posljednjoj četvrtini ulaze dosta nervozno što se pokazalo i na samom rezultatu. Naime, Rovinjci su u zadnjem djelu utakmice postigli tek 8 poena dok su gosti iz Kraljevice to iskoristili, prešli u vodstvo (63:61) i posljednju četvrtinu dobili 25:8.

U idućem kolu rovinjski košarkaši gostuju kod prvoplasirane ekipe Kvarnera.

Rovinj - Kraljevica 68:75 (27:20; 19:18; 13:12; 8:25)

Rovinj: Milivojević 5, Tembel, Atlija 12, Klarić 2, Šljuka 13, Jelača, Laković, Matošević 2, Komadina 2, Perić 16, Škare, Zorić 15.

Kraljevica: Zubalj, Mitić 2, Brletić, Hrnjkaš 15, Konjević 9, Kalac 5, Turina 1, Sušanj., Paštar 18, Kučan 17, Salamun 8.