Seniori upisali sedmu ovosezonsku pobjedu

Napisao/la  Datum: 09.12.2019.

Unatoč neigranju Koljanina, Banka, Atlije i Milivojevića, seniori Rovinja su na svom parketu stigli do sedme ovosezonske pobjede u devet odigranih susreta.

Tijekom cijelog susreta rovinjski košarkaši bili su raspoloženi sa tricama a od 19 poena u prvoj četvrtini, 15 ih je postignuto sa linije 6,25. Najveću prednost u prvom djelu Rovinjci su ostvarili na kraju druge četvrtine koju su dobili 28:10 za odlazak na odmor 45:29. U nastavku susreta rovinjski košarkaši podižu prednost i do +28 da bi do kraja susreta trener Subotić svim igračima dao priliku za igru za konačnih 86:72.

U redovima Rovinja svakako trba izdvojiti sjajne Nikicu Šljuku sa 31 i Nathaela Komadinu sa 23 poena. Uz to, svakako treba pohvaliti i cijelu ekipu na, uz napad, odličnu obranu.

KK Rovinj - KK Šanac Karlovac 86:72 (17:19, 28:10, 18:17, 23:26)

Rovinj: Tembel 1, Laković, Klarić 14, Šljuka 31, Matošević 8, Milivojević, Blažević, Komadina 23, Perić 7, Škare, Zorić 2